Strona główna / Aktualności

Wdrożenie standardów obsługi interesanta w sądownictwie powszechnym

Opublikowano: 10.02.2021, 13:43

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 stycznia 2021 roku w Sądzie Rejonowym w Raciborzu zostały wdrożone standardy obsługi interesanta oraz katalogi usług wraz z kartami usług (usługi podstawowe i usługi uzupełniające dla sądów rejonowych) i powiązanymi z nimi procedurami świadczenia usług opracowane i udostępnione przez Ministerstwo Sprawiedliwości.

Katalogi usług wraz z kartami usług i niezbędnymi wzorami pism i formularzy są dostępne w sądzie w Biurze Obsługi Interesantów - pokój nr 27, a ponadto online.
W ramach projektu Ministerstwo Sprawiedliwości udostępniło portal internetowy pod adresem: https://wsoi.ms.gov.pl, gdzie można zapoznać się ze standardami obsługi interesanta oraz pobrać katalogi usług wraz z kartami usług. Do kart usług zostały załączone wzory pism i/lub formularzy znajdujących zastosowanie w odniesieniu do danej usługi. Dzięki portalowi można uzyskać niezbędne informacje o realizowanych przez Sąd usługach i zainicjować sprawę poprzez wypełnienie właściwego wzoru, bez konieczności przychodzenia do sądu.

Katalogi usług wraz z kartami usług są również dostępne na stronie internetowej Sądu Rejonowego w Raciborzu pod linkiem: https://www.raciborz.sr.gov.pl/index.php?id=789&id2=555

 

Pokaż metryczkę  tego dokumentu drukuj  
Wiadomość oglądana razy: 379
Opublikował: Grzegorz Huk
Publikacja dnia: 10.02.2021, 13:43
 
Ukryj metryczkę  tego dokumentu     Drukuj 


Do góry