Strona główna / Aktualności

Dzień Otwarty Notariatu 2020

Wiadomość usunięta dnia 08.03.2021
powód: nieaktualny
Opublikowano: 24.11.2020, 10:46

W sobotę 28 listopada b.r. odbędzie się 11. Edycja Dnia Otwartego Notariatu pod hasłem Pilnuj swoich spraw. Chroń majątek. Porozmawiaj o tym z notariuszem. Tego dnia w godzinach 10-16  notariusze będą udzielać bezpłatnych informacji prawnych pozwalających lepiej chronić majątek. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich uczestników DON-u organizatorzy zrezygnowali z dotychczasowej formuły stacjonarnych spotkań. W tym roku informację prawną będzie można uzyskać na kilka sposobów:

  • w indywidualnych rozmowach prowadzonych telefonicznie pod numerem tel. 32 205 05 08,
  • w odpowiedzi na pytania nadesłane mailem na adres: pytanie@porozmawiajznotariuszem.pl
  • na czacie i w trakcie transmisji prowadzonej na żywo na profilu Porozmawiaj z Notariuszem na FB.

    Dzień Otwarty Notariatu to akcja realizowana już po raz 11. przez Krajową Radę Notarialną i rady izb notarialnych mająca na celu podnoszenie świadomości prawnej obywateli poprzez informowanie o rodzajach umów i czynnościach notarialnych, które będą odpowiednie dla realizacji zakładanych celów, jak również o konsekwencjach podjętych decyzji.

    W tym roku notariuszom będą towarzyszyć eksperci z biura Rzecznika Finansowego, którzy mailowo i na czacie poinformują, na co należy zwrócić uwagę przy podpisywaniu umowy kredytu, także hipotecznego, oraz zawieraniu umowy pożyczki. Tzw. Nieautoryzowane transakcje to coraz większy problem klientów banków w Polsce - warto wiedzieć, co zrobić, gdy z naszego konta znikną pieniądze, a nam nic nie wiadomo o realizowanych przez nas transakcjach. Rzecznik Finansowy jest partnerem merytorycznym tegorocznej edycji Dnia Otwartego Notariatu.
Pokaż metryczkę  tego dokumentu drukuj  
Wiadomość oglądana razy: 294
Opublikował: Grzegorz Huk
Publikacja dnia: 24.11.2020, 10:46
 
Ukryj metryczkę  tego dokumentu     Drukuj 


Do góry