Strona główna / Aktualności

Zarządzenie - Kuratorzy sądowi

Opublikowano: 17.03.2020, 15:58

Uprzejmie informujemy, że zarządzeniem Prezesa Sądu Rejonowego w Raciborzu z dnia 17 marca 2020 roku, sygn. Adm. 0181-10/20 w sprawie wdrożenia procedur mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa kuratorom sądowym w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w celu zapobiegania i przeciwdziałania zakażeniu koronawirusem SARS-CoV-2, wyrażono zgodę na kontakty kuratorów sądowych z podopiecznymi za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość (w tym telefonu, poczty elektronicznej, faksu, komunikatorów internetowych) oraz zarządzono ograniczenie osobistych kontaktów stron z kuratorami zawodowymi do minimum na rzecz kontaktu telefonicznego lub elektronicznego.

Poniżej dane kontaktowe do kuratorów sądowych:

Marek Wieczorek, Kierownik I Zespołu, 32 4594652, kom. 511414769, 609766056,

e-mail: marek.wieczorek@raciborz.sr.gov

Kuratorzy ds. karnych:

-Małgorzata Romańczuk, tel. 32 459 46 54 - 52, fax 32 459 46 53,

e-mail: malgorzata.romanczuk@raciborz.sr.gov.pl (nieobecna od 16.03.2020 roku, zastępstwo-Mirosława Gawron)

-dr Patryk Kujan, tel. 32 459 46 55 - 52, fax 32 459 46 53,

e-mail: patryk.kuian@raciborz.sr.gov.pl

-Leszek Hajduczek, tel. 32 459 46 52, fax 32 459 46 53,

e-mail: leszek.haiduczek@raciborz.sr.gov.pl

-Mirosława Gawron, tel. 32 459 46 55 - 52, fax 32 459 46 53,

e-mail: miroslawa.gawron@raciborz.sr.gov.pl

-Sylwia Szymańska – Piwowarska, tel. 32 459 46 52, fax 32 459 46 53, kom. 507 144 703

e-mail: sylwia.szymanska-piwowarska@raciborz.sr.gov.pl

 

Adam Reszka, Kierownik II Zespołu, tel. 32 4594650,

e-mail: adam.reszka@raciborz.sr.gov.pl

Kuratorzy ds. rodzinnych i nieletnich:

-Ryszard Konopnicki, tel. 32 4594650, e-mail: ryszard.konopnicki@raciborz.sr.qov.pl

-Tomasz Cofała, tel. 32 4594650, e-mail: tomasz.cofala@raciborz.sr.gov.pl

-Lucjan Gliwa, tel. 32 4594650, e-mail: lucian.gliwa@raciborz.sr.gov.pl

-Marzena Pawlisz, tel. 32 4594650, e-mail: marzena.pawlisz@raciborz.sr.gov.pl

-Anna Nowak, tel. 32 4594650, e-mail: anna.nowak2@raciborz.sr.gov.pl"

Pokaż metryczkę  tego dokumentu drukuj  
Wiadomość oglądana razy: 350
Opublikował: Grzegorz Huk
Publikacja dnia: 17.03.2020, 15:58
 
Ukryj metryczkę  tego dokumentu     Drukuj 


Do góry