Strona główna / Aktualności

CYKL EDUKACJI PRAWNEJ "MAM PRAWO DO..."

Wiadomość usunięta dnia 17.12.2019
powód: Informacja nieaktualna.
Opublikowano: 04.02.2019, 11:42

Sąd Rejonowy w Raciborzu we współpracy z Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną w Raciborzu zaprasza na pierwszy wykład z cyklu edukacji prawnej "Mam prawo do..." pt. „Przekształcenie prawa użytkowania wieczystego gruntów w prawo własności- praktyczny przewodnik”, który odbędzie się w Bibliotece Publicznej przy ul. Kasprowicza 12 w dniu 7.02.2019 roku o godz. 18.00. Podczas wykładu zostanie poruszony temat wprowadzonej z dniem 1.01.2019 roku ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów. Wykład ma stanowić praktyczny przewodnik po regulacjach ustawy, a wygłoszą go doświadczeni specjaliści i praktycy:

  • Elżbieta Sokołowska- od 22 lat Naczelnik Wydziału Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta w Raciborzu, absolwent studiów podyplomowych z zakresie gospodarowania nieruchomościami. Doświadczony praktyk oraz specjalista w prawie nieruchomości publicznych.
  • Arkadiusz Olejarnik- starszy referendarz sądowy, Przewodniczący Wydziału V Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Raciborzu, orzekający w sprawach wieczystoksięgowych od 11 lat, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego oraz studiów podyplomowych SGH w Warszawie z zakresu prawa gospodarczego.

Plakat MAM PRAWO DO...

Pokaż metryczkę  tego dokumentu drukuj  
Wiadomość oglądana razy: 385
Opublikował: Adam Lukoszek
Publikacja dnia: 04.02.2019, 11:42
 
Ukryj metryczkę  tego dokumentu     Drukuj 


Do góry